Pěvecká reality show Zpívá celá rodina napoprvé se solidním výsledkem

Ukázka scény k pořadu Zpívá celá rodina, foto: Česká televize

Ukázka scény k pořadu Zpívá celá rodina, foto: Česká televize

Česká televize v sobotu uvedla první díl novodobé série tradiční pěvecké reality show Zpívá celá rodina, kterou produkuje ve svém brněnském studiu. Podíl na sledovanosti přesáhl 21 procent diváků u televize.

Historicky úspěšnou soutěž spojenou s televizní zábavou sedmdesátých let připomněla Česká televize novým dílem v rámci retro návratů už loni, během oslav svého šedesátého výročí. Na základě kladných diváckých ohlasů se rozhodla pro pravidelnou produkci, kterou poprvé uvedla v poslední letošní lednový den.

První díl přinesl programu ČT 1 druhé místo v sobotní večerní sledovanosti

Námět pořadu Zpívá celá rodina vznikl před více než čtyřmi desítkami let v brněnském studiu Československé televize. Na obrazovce se tak tehdy objevila svého druhu první talentová reality show u nás. Její princip je jednoduchý. Zazpívají zástupci tří generací a nezáleží na tom, zda jsou v týmu děti, rodiče a prarodiče nebo tchyně se snachou či sestřenicí a vnoučetem. Písničky si soutěžící vybírají sami. Dramaturgie pořadu pouze dohlíží na to, aby se neopakovaly.

Jedinou podmínkou je, aby všichni zpěváci, kteří v pořadu zazpívají za doprovodu živé kapely, byli amatéři. Každý z rodinných týmů pak bude má svého patrona z řad profesionálních zpěváků. První díl obnovené soutěže přilákal k obrazovkám přes 20 procent diváků, kteří se v sobotu večer dívali na televizi. V absolutních číslech to dle webu Mediaguru.cz přineslo necelých 840 tisíc diváků.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .