Osmá epizoda seriálu Dáma a Král byla nejsledovanější v sérii

Osmý díl detektivního seriálu Dáma a Král, který zaznamenal 37,14% share ve skupině diváků 15-54 let se podle Novy stal nejsledovanějším pořadem televizního trhu uplynulého týdne v několika kategoriích. Zároveň se tato epizoda stala nejsledovanějším dílem podzimní sezóny.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Rovněž Ordinace v růžové zahradě 2 dosáhla v letošní podzimní sezoně nejlepšího výsledku. V cílové skupině 15-54 let oslovila 28,36 % diváků u televizních obrazovek. Uplynulý týden byl pro zmíněný seriál rovněž nejsledovanějším v klíčové kategorii 15-54 let i v širší kategorii diváků starších 15 let.

Nejlepší výkon v podzimní sezoně z hlediska podílu na publiku dosáhla také kriminální série Specialisté – oslovila 28,79% diváků skupiny 15-54 let u obrazovek.

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujala česká komedie S tebou mě baví svět, na kterou se v pátek večer dívalo 32,28 % diváků (15-54 u TV).

Fantasy film Harry Potter a tajemná komnata bodoval u diváků v neděli v podvečer na stanici Nova Cinema s podílem na sledovanosti 16,12 % (15-54 u TV).

Zdrojem dat je elektronické měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere. Data zahrnují živou i odloženou sledovanost ke dni: 11.12.2017. Redakci RadioTV.cz je poskytla Jana Ondrejechová z tiskového oddělení skupiny Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .