O2 TV v neděli odvysílá derby Slavie a Sparty. Studio začne už ve 13 hodin

Placená televize O2 TV Sport přinese v neděli další ze série atraktivních derby zápasů mezi Slavii a Spartou. Utkání má výkop od 17:30, televize však nabídne studio již od 13:00. Součástí programu budou i záznamy dvou předchozích vzájemných zápasů Slavie a Sparty.

Mario Holek a Michael Ngadeu během utkání 8. kola ePojištění.cz ligy, AC Sparta Praha - SK Slavia Praha, hrané 25. září 2016 v GENERALI Areně v Praze. Fotografii poskytla O2 TV

Mario Holek a Michael Ngadeu během utkání 8. kola ePojištění.cz ligy, AC Sparta Praha – SK Slavia Praha, hrané 25. září 2016 v GENERALI Areně v Praze. Fotografii poskytla O2 TV

Samotný duel Slavia – Sparta začíná v neděli 2. dubna od 17.30 hodin a poběží výhradně na stanicích O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a také na kanále O2 TV Free – ale pouze prostřednictvím HbbTV aplikace. V rámci volného lineárního vysílání by však diváci měli mít k dispozici alespoň předzápasové studio a záznamy. Jinak si divák může zaplatit plný přístup i k živému přenosu za symbolickou 1 Kč, ale pouze v rámci HbbTV aplikace.

Vůbec poprvé se derby budeme věnovat celé odpoledne. Speciální studio Petra Svěceného začne již čtyři a půl hodiny před výkopem. Diváci uvidí řadu známých hostů, nebudou chybět aktuální informace ze stadionu v Edenu, z kabiny, od trenérů. Celý blok doplní také reprízy loňských derby,“ uvedl ředitel O2 TV Sport Marek Kindernay.

Stadion Slavie v Edenu, fotografii poskytla O2 TV

Stadion Slavie v Edenu, fotografii poskytla O2 TV

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .