O2 TV se zaměří na zápasy Znojma v EBEL lize

Placená televize O2 TV Sport vstupuje do hokejového světa. Zakoupila vybrané zápasy týmu Orli Znojmo v rakouské nadnárodní soutěži EBEL Eishockey Liga. Tyto přenosy v minulosti vysílal i kanál Sport5.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Jihomoravský celek začal hrát mezinárodní Erste Bank Eishockey Ligu od sezony 2011/2012 a zatím se pokaždé probojoval do vyřazovacího play off. V minulém ročníku se dokonce probojoval až do finále, kde ale podlehl bohatému týmu Red Bullu Salzburg 2:4 na zápasy. Díky tomu se za Rakousko kvalifikoval i do evropské Ligy mistrů. Tam ale neuspěl ani v jednom utkání.

Mezinárodní ligu EBEL hrají kromě Znojma a rakouských týmů také mužstva ze Slovinska, Maďarska nebo Itálie. „EBEL liga bude takovou přípravou na naši novou stanici O2 TV Hokej. Dáváme tím jasný signál, že se chceme věnovat hokeji i v budoucnu. Znojmo předvádí každoročně atraktivní hokej, patří k favoritům soutěže. Máme zakoupená práva i na play off, včetně případného finále,“ říká Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Fanoušci se mohou těšit na nejméně 10 přímých přenosů domácích zápasů, plus případné play off, v nejvyšší HD kvalitě, ale také na vybraná utkání z venkovních kluzišť. „O2 TV je jedním z nejsilnějších hráčů na mediálním poli v České a Slovenské republice a díky vzájemné spolupráci získáváme významnou platformu pro propagaci našeho klubu,“ podotýká Petr Veselý, manažer klubu Orli Znojmo.

Přímé přenosy znojemského klubu v EBEL vysílala v předchozí sezoně i televizní stanice Sport5. Ta je divákům dostupná bezplatné v rámci Regionální sítě 8. Případnou další spolupráci obě strany neoznámili.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .