O2 TV rozšiřuje služby do každé domácnosti s internetem, nabízí speciální set top box

Televizní služba O2 TV významně rozšiřuje dosah své placené televize. Nyní přináší set top box, který bude přijímat programovou nabídku na kterémkoliv místě s vysokorychlostním internetem, tedy bez nutnosti přípojky od O2.

O2 zařazuje první HD kanál do své nabídky O2TV Air

O2 zařazuje první HD kanál do své nabídky O2TV Air

Alternativa příjmu televize přes internet

Ke sledování O2 TV mimo faktického dosahu linek O2 tak bude mít zákazník k dispozici standardní přídavné zařízení a nebude muset blokovat svůj počítač nebo mobil.

Na vývoji našeho nového set-top-boxu jsme usilovně pracovali téměř rok. Potěší hlavně ty zákazníky, kteří nemají na své adrese dostupnou přípojku nebo internet od O2. Všichni stávající uživatelé naší mobilní televize si tak jednoduchým dokoupením nového set-top-boxu mohou užívat veškerý komfort O2 TV i na své velké obrazovce doma,“ uvedl v tiskové zprávě David Duroň, marketingový ředitel pro segment domácností.

Nový set top box v prodeji od prosince

Nový set top box umožní sledovat programovou nabídku O2 TV M. K dispozici budou i funkce zpětného shlédnutí, nahrávání nebo archivu pořadů. U kanálu O2 Sport budou moct zákazníci plně využít přepínání mezi souběžně hranými zápasy nebo mezi různými záběry kamer.

O2 nabídne nový set top box do prodeje od prosince na svých značkových prodejnách a v e-shopu, jeho cena vyjde na 2136 korun.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .