O2 TV představila první aplikaci pro chytré televize

Operátor placené televize O2 TV představil aplikaci pro chytré televize SAMSUNG, která přináší obdobné funkce a možnosti, jaké znají diváci, kteří využívají set-top-boxy. Díky tomu lze programy od O2 sledovat i s využitím jednoho dálkového ovladače.

Náhled aplikace O2 TV pro chytrou televizi

Náhled aplikace O2 TV pro chytrou televizi

Od poloviny října mohou majitelé televizorů Samsung vyrobených v roce 2016 a mladších sledovat O2 TV prostřednictvím stejnojmenné aplikace. Tu naleznou v Samsung Store přímo v televizoru. Verzi aplikace pro televize LG a Android TV představí O2 v následujícím roce.

V průběhu října mohou diváci otestovat zkušební verzi naší aplikace O2 TV pro chytré televize Samsung. Začátkem listopadu pak bude k dispozici její ostrá verze. Stávající zákazníci O2 TV se jednoduše přihlásí pomocí svých přihlašovacích údajů, ti noví si mohou službu vyzkoušet na měsíc za 1 Kč,“ popisuje ředitelka O2 TV a digitálních služeb Dana Tomášková.

V aplikaci mohou zákazníci využívat funkce, na které jsou zvyklí z rozhraní běžné O2 TV nebo mobilní aplikace včetně zpětného shlédnutí, vzdáleného nahrávání nebo přetáčení záznamu.

V průběhu roku 2020 plánuje O2 představit také aplikace pro televizory LG a Android TV. Následovat by měla verze pro Apple TV.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .