O2 TV poutá na víkendovou bitvu Plzně se Spartou

Šlágr 11. kola ePojisteni.cz ligy mezi Viktorií Plzeň a Spartou Praha vždy budí řadu emocí, vyhrocených okamžiků a také krásných fotbalových momentů. V rámci multidimenze nabídne placená televize O2 TV Sport i online chat fanoušků.

Souboj Viktorie Plzeň a Sparty Praha. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

Souboj Viktorie Plzeň a Sparty Praha. Fotografii poskytla společnost O2 Czech Republic

O2 uvede zmíněný zápas na dvou kanálech současně – na O2 TV Sport a O2 TV Fotbal. Tradičně přinese i pohledy z různých kamer na svých doplňkových kanálech v rámci služby, kterou komerčně nazývá „multidimenze“.

Hostem ve studiu bude František Straka, který v minulosti vedl na trenérské lavičce jak pražskou Spartu, tak Viktorii Plzeň – té dokonce pomohl k záchraně v nejvyšší soutěži před deseti lety, kdy Plzeň unikla vypadnutí o pouhé dva body. Františka Straku doplní ve studiu druhý host Jan Rajnoch.

Přímým přenosem bude provázet komentátorská dvojice ve složení Tomáš Radotínský a Milan Štěrba. Předzápasové studio bude moderovat Petr Svěcený.

Očekávám, že se bude opět o neděli hodně mluvit. Poslední dobou to jsou vždy bitvy, které se zapíší fanouškům do paměti. Navíc oba týmy hrají Evropskou ligu, roli tam bude hrát i únava a případný neúspěch může poznamenat zbytek celé sezony. Fanoušci uvidí znovu jedinečný souboj českých gigantů,“ říká Petr Svěcený, hlavní tvář stanice O2 TV Sport.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .