O2 TV od března nabízí dětské programy Nick Jr a Cartoon Network ve dvou jazycích

Televizní služba O2 TV u obou programů nově nabízí českou lokalizaci. Divákům však umožní i poslech původní anglické jazykové stopy. Chce tak rodičům i dětem ulehčit výuku angličtiny u dětských pořadů.

Cartoon Network v listopadu uvedl nový pořad K.O. OK! Prostě koukej a druhou řadu seriálu Ben 10. Koláž: RadioTV.cz

Cartoon Network v listopadu uvedl nový pořad K.O. OK! Prostě koukej a druhou řadu seriálu Ben 10. Koláž: RadioTV.cz

Kanály mají stejné programové pozice jako doposud, zákazník si může zvolit vybraný jazyk žlutým tlačítkem na dálkovém ovládání O2 TV a jednoduše tak po zhlédnutí vybraného pořadu nebo pohádky v češtině přejít do jeho anglické verze.

Děti se mohou zábavnou formou procvičovat v cizích jazycích. Díky zpětnému zhlédnutí a přepínání jazykových verzí si například mohou nejdříve pustit anglickou a pak i českou verzi oblíbeného animáku,“ říká Anna Lenerová, manažerka obsahu O2 TV.

Nová tvář Mňam TV Nigella Lawson. Zdroj foto: Mňam TV / S&P Broadcasting

Televize MŇAM a Mňau nadělují nové pořady

Na konci února oslaví sesterské televize Mňam a Mňau TV narozeniny. Při té příležitosti obě televize obmění svůj stávající program a nadělí tak svým divákům dárky ve formě zcela nových pořadů.

....

Angličtinu mohou zájemci pilovat na Cartoon Network u oblíbených pohádek, jako je například animák Zataženo, občas trakaře. Připraveny jsou ale i oblíbené seriály, jako je Ben 10, Raketové holky Kytka, Bublinka a Panenka, případně od května i nový seriál Unikitty, spin-off úspěšného Lego Movie z roku 2014.

Zákazníci O2 TV si angličtinu i češtinu užijí i na stanici Nick Junior, která je určena zejména předškolákům. Ti se díky pečlivě vybíraným pořadům a seriálům přirozeně vzdělávají a rozvíjí tak svou představivost v obou jazycích. V březnu se děti mohou těšit například na kanadský vzdělávací seriál Plamínek a čtyřkoláci, který je zaměřený na vědu, technologie a matematiku. Pro nejmenší diváky jsou připraveny seriály Kiva umí a Tlapková patrola.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .