O2 TV inovovala svou mobilní aplikaci, reakce jsou rozpačité

Diváci si už nyní mohou stáhnout a testovat inovovanou mobilní aplikaci O2 TV, která přináší nově pojaté zobrazení všech pořadů. První reakce na novou verzi v Google Play jsou rozpačité.

Screenshot aplikace O2 TV, zdroj: Google Play

Screenshot aplikace O2 TV, zdroj: Google Play

Zákazníci se podle oficiální tiskové zprávy O2 mohou těšit na menu aplikace sjednocené s webovým a televizním rozhraním i na řazení pořadů, filmů a seriálů podle žánrů.

Zahrnuto je i jednoduché vyhledávání a zhlédnutí pořadů až 7 dní zpětně. Nechybí ani uložení vlastních nahrávek na 30 dní. Kromě toho je připraven rychlejší přehrávač s vylepšeným ovládáním. Nechybí ani nová maticová verze televizního programu.

Navíc ve sledování rozkoukaného pořadu teď mohou uživatelé pokračovat tam, kde naposledy skončili,“ podotýká Aleš Krejčí, manažer digitálních inovací společnosti O2.

Operátor v rámci aplikace integroval i systém pro zasílání zpětné vazby přímo z telefonu. Cílem inovace mělo být přizpůsobení uživatelského rozhraní a funkcionality všem platformám, na kterých lze O2 TV sledovat. Aplikace je zatím dostupná pro platformy Android a iOS. Na konzoli Xbox bude k dispozici v nejbližších dnech.

První reakce uživatelů na novou verzi jsou rozpačité. Například v Google Play se objevily dvě recenze z posledních dnů, kde uživatelé kritizují horší funkcionalitu než u předešlé verze.

Nová verze je dokonce ještě o dost horší než byla ta minulá. Má dokonce ještě méně funkcí. Nový program ve formě EPG by se možná dal použít na větším tabletu, na mobilu je ale naprosto k ničemu, nemluvě o tom, že u 90% pořadů chybí jakékoliv informace, takže ani neplní svou funkci,“ napsal jeden z uživatelů.

V nové verzi pořád chybí spousta funkcí, které jsem očekával, takže ubírám další hvězdu,“ doplnil další.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .