Nový kriminální seriál Atentát od tvůrců Expozitury, podívejte se na fotografie

Od pondělí 12. října zařadí televize Nova kriminální seriál Atentát. Výjimečný televizní projekt od tvůrců seriálu Expozitura vypráví příběh pokusu o atentát na prezidenta republiky. Podívejte se na fotografie a jednotlivé scény.

Hana Vagnerová a Jan Kraus, foto: archiv TV Nova

Hana Vagnerová a Jan Kraus, foto: archiv TV Nova

V hlavních rolích Robert Jašków, Hana Vagnerová i Jan Kraus

V průběhu vyšetřování atentátu na prezidenta je postupně odkryta celá řada kriminálních kauz. Diváky čeká strhující, filmově natočená podívaná. V hlavních rolích se představí Robert Jašków, Hana Vagnerová, Jan Kraus, Marek Taclík, Anna Šišková, Jan Dolanský, Michal Slaný nebo Miroslav Táborský.

Kriminální seriál Atentát je volným pokračováním projektu Expozitura. Nová série bude mít 18 částí. Prezidenta republiky ztvární Jan Kraus, jeho nejbližší ochránkyní bude Hana Vagnerová v roli Terezy Hodačové a bývalý vyšetřovatel ÚOOZ Dan Chládek, kterého ztvární Robert Jašków. Seriál má své místo v programu každé pondělí od 21:40.

Volné pokračování Expozitury

Atentát volně navazuje na příběh postav, které diváci znají ze seriálu Expozitura. Od té doby, co se Dan Chládek a Tereza Hodačová rozešli, stal se z Dana samotář. Snaží se upozornit na řadu podezřelých případů, které mají vztah k prezidentovi Václavu Wolfovi nebo lidem kolem něj. Nikdo ho však nebere vážně, ani Tereza, která získá místo v osobní ochrance prezidenta. Po pokusu o atentát na hlavu státu Tereza zjišťuje, že v něm Dan může mít prsty. Vydá se proto po jeho stopě a mapuje případy, které řešil v minulosti. Střípky těchto kriminálních kauz, vyprávěné zpětně, pak přinesou klíč k pochopení aktuálního dění a přinesou překvapivé rozuzlení.

Hlavní hrdiny seriálu Terezu Hodačovou (Hana Vagnerová) a Dana Chládka (Robert Jašków) doplní prezident republiky Václav Wolf (Jan Kraus), jeho žena Ester Wolfová (Anna Šišková), prezidentův poradce Jiří Forestek (Marek Taclík), majitel bezpečnostní agentury Stín Bronislav Miler (Jiří Dvořák), na základě prezidentské milosti propuštěný Ota Kofčín (Jan Dolanský) a Danova nová parťačka Eva Jánská (Andrea Opavská), se kterou vyšetřuje všechny případy vyprávěné v minulosti.

Seriál představí i řadu dalších postav, jejichž prostřednictvím vypráví příběhy různých kriminálních případů, například přípravy zbrojních zakázek na míru, obohacování se na předražených stavebních zakázkách, vzájemného prodeje vysokoškolských diplomů, nelegálního financování politických stran a další.

Seriál Atentát (2015) – fotogalerie

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .