Nové staniční hlasy Prima ZOOM

Prima ZOOm má od května nové staniční hlasy. Původního herce Jiřího Dvořáka, který se stal hlasem nového zpravodajského kanálu CNN Prima NEWS, nahradili herci Jakub Skála a Týna Andělová Průchová, kteří budou svými hlasy namlouvat upoutávky chystaných dokumentů.

Prima_ZOOM_CMYK
Zdroj: Prima ZOOM

Dokumentární kanál Prima ZOOM má od května dva nové staniční hlasy, které mu propůjčí herci Jakub Skála a Týna Průchová. Jakub vystřídal Jiřího Dvořáka, který je novým hlasem zpravodajského kanálu CNN Prima NEWS. Ženský hlas byl přidán, aby přispěl k pestrosti a rozmanitosti různých upoutávek.

Jakuba Skála se na Primě objevil už v seriálech Modrý kód nebo V.I.P. vraždy. Vystudoval Pražskou konzervatoř a Konzervatoř Jaroslava Ježka a objevil se na divadelních prknech v Jihočeském divadle a Divadle Hybernia. A jaké dokumenty má Jakub rád? „V rámci dokumentů je pro mne na prvním místě určitě příroda a cestování. Hlavně to cestování. Díky Prima ZOOM jsem už několikrát objel celý svět, což bych jinak nezvládl. Naopak nerad se dívám na válečné pořady, z toho je mi vždycky nepříjemně úzko. Práce pro Prima ZOOM je skvělá, strašně rád se zavírám do studia, kde jsem jenom já a mikrofon, a přitom můžu mluvit k mnoha divákům doma u televizí. Sice jsem vystudovaný herec, ale vrozená plachost mě přivedla k práci ve zvukových studiích. Už asi pět let dělám naplno voiceovery ke všemožným televizním pořadům, ať už dokumentům, filmům, seriálům nebo i reklamám. Ve volném čase se věnuji aktivně hudbě a sportu a rád chodím do přírody.“

Týna Průchová, která vystudovala činoherní herectví na pražské DAMU, působí také jako divadelní herečka (Klicperovo divadlo v Hradci Králové, Švandovo divadlo, A-Studio Rubín, Venuše ve Švehlovce a další). Objevila se v seriálech Ohnivý kuře či Kapitán Exner. Týna je dcerou herce Ladislava Mrkvičky a jak se těší na spolupráci s Prima ZOOM? „Mám velkou radost z nové spolupráce s Prima ZOOM. S roční dcerkou na sledování televize moc času není, ale dokumenty na ZOOMu máme často zapnuté u běžných domácích činností. Rádi cestujeme, naposledy jsme byli v indickém Himálaji, okouzlila mě Havaj a milujeme výlety do rumunských Karpat. Se spolužáky se každé léto už deset let plavíme po Středozemním moři na plachetnici, na kterou jsem si udělala kapitánské zkoušky. Teď cestujeme alespoň prostřednictvím dokumentů po dalších dalekých místech. Rádi se dozvídáme zajímavosti o přírodě, která nás svým tajemstvím mnohdy fascinuje. Aktuálně jsem na mateřské dovolené, a kvůli tomu jsem se z Klicperova divadla v Hradci Králové vrátila do Prahy. Zatím se věnuji dabingu, hraji ve dvou komediích s Petrem Nárožným a snad také obnovíme představení v A-studiu Rubín.“

„Styl našich upoutávek se nijak nezmění, chceme být nadále zábavní, příjemní i dramatičtí, tak abychom naše diváky atraktivní formou nalákali na to nejlepší, co jim můžeme nabídnout. Vnímáme to nicméně jako další pozitivní krok na naší cestě, myslíme přitom na všechny naše věrné fanoušky i další zájemce, kteří si nás příležitostně zapnou,“ dodává Martin Švoma, Senior Promo Producer Prima ZOOM.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .