Nova v minulém týdnu: Dáma a Král má víc diváků, Tvoje tvář větší podíl

Skupina Nova dnes rozeslala novinářům pravidelnou zprávu o sledovanosti svých pořadů v průběhu minulého týdne. Z hlediska podílu na publiku je nejatraktivnějším pořadem minulého týdne v prime time na stanicích Novy show Tvoje tvář má známý hlas. Seriál Dáma a král má ale víc diváků v nejširší cílové skupině.

Miroslav Donutil a Tereza Hofová v seriálu Dáma a král. Foto: archiv TV Nova

Miroslav Donutil a Tereza Hofová v seriálu Dáma a král. Foto: archiv TV Nova

Tvoje tvář má známý hlas má vyšší share v 15-54, Dáma a král má vyšší celkový počet diváků

Čtvrtý díl nového seriálu Dáma a Král zaznamenal podíl na publiku 26,19% v cílové skupině lidí 15-54 let. Také další díl čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas zaujal diváky u televizních obrazovek, když dosáhl 39,50% share v 15-54 let. Z tohoto pohledu je umělecká show mnohem zajímavější u diváků, kteří právě sedí u televize.

Pokud se však na oba pořady podíváme z hlediska celkového počtu diváků ve všech věkových skupinách, vyjde nám, že dramatické dílo Dáma a král je mírně atraktivnější. V širší cílové skupině diváků starších 4 let sledovalo seriál Dáma a král 1,369 milionu diváků, přičemž show Tvoje tvář má známý hlas zaznamenala v nejširší cílové skupině 1,240 milionu diváků.

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujala česká komedie Babovřesky 3, na kterou se v pátek večer dívalo 30,83 % diváků 15-54 u TV obrazovek. Na stanici Nova Cinema měl nejvyšší podíl animovaný film Život brouka (8,55 % v cílové skupině 15-54). Na Nova 2 se nejlépe dařilo sitcomu Dva a půl chlapa (podíl 4,22 % ve skupině 15-54) a na Nova Gold animovanému seriálu Spongebob v kalhotách (share 2,09 % ve skupině 15-54).

Zdroj dat je elektronické měření sledovanosti ATO – Nielsen Admosphere. Data zahrnují živou i odloženou sledovanost ke dni: 13.11.2017. Redakci RadioTV.cz je poskytla Jana Ondrejechová z tiskového oddělení skupiny Nova.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .