Nova: seriál Specialisté láme rekordy

V březnu se na televizních obrazovkách představily nové díly již šesté řady divácky oblíbeného krimi seriálu Specialisté. První tři díly seriálu v průměru na svých obrazovkách sledovalo 30,04% diváků věkové kategorie 15-54 let.

EPI 122 (2)
Zdroj: TV Nova, Martin Dejdar

Včerejší epizodu Vymodlené dítě si nenechalo ujít 30,49 % diváků 15-54 u TV. V porovnání s loňskou jarní sezónou se jedná o 23% nárůst podílu diváků. Ve věkové kategorii diváků starších 4 let se jejich počet zvýšil o 330 tisíc. Poslední tři díly tak sledovalo 1 403 000 diváků starších 4 let.

Včerejší epizoda se zabývala velmi citlivým tématem – umělým oplodněním a záměnou na klinice asistované reprodukce. Zároveň jde o díl, kdy se do vyšetřování nezapojil major Strouhal, který je po postřelení z předchozí epizody upoután na nemocniční lůžko a vše sleduje pouze zpovzdálí. „Vydržet ležet v posteli, když máte okolo sebe herecké kolegy, jako jsou Jirka Hána a Jakub Štáfek, nebylo ale nakonec úplně jednoduché. Navíc mně tu postel kvůli kompozici záběru asi o metr zkrátili, tak jsem měl téměř kolena pod bradou a připadal jsem si spíš jako Hobit než jako major Strouhal,“ vzpomíná na natáčení Martin Dejdar.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 23.3.2021

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .