Nova oznámila jméno nového ředitele digitální reklamy

TV Nova posiluje své zaměření na oblast digitální reklamy. Na místo ředitele oddělení digitální reklamy nově nastoupil od 14. května 2018 Martin Kyncl, který bude zodpovědný za obchodní záležitosti digitálních aktivit skupiny Nova.

Martin Kyncl. Foto: TV Nova

Martin Kyncl. Foto: TV Nova

Jsem rád, že mohu Martina Kyncla přivítat do našeho obchodního týmu. Věřím, že jeho bohaté zkušenosti budou pro Novu a její klienty velkým přínosem, a těším se na naši spolupráci,“ uvádí Jan Vlček, jednatel a obchodní ředitel TV Nova, pod kterého bude Martin Kyncl organizačně spadat.

Mým cílem je rozšíření stávajících obchodních příležitostí na základě potřeb klientů. Chceme se soustředit na prémiové video, cílený display, data, speciální projekty, native a v neposlední řadě synergie s TV,“ dodává Martin Kyncl, ředitel oddělení digitální reklamy TV Nova.

Martin Kyncl pracuje v online reklamě přes 9 let. Má zkušenosti jak ze strany zadavatele, tak ze strany mediálních agentur, kde posledních 5 let působil ve skupině Publicis nejdříve jako Digital Planner a následně jako Head of Digital.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .