Nova odstartovala nový komediální seriál Jedna rodina

TV Nova včera odstartovala nový komediální seriál Jedna rodina. Svým programem zaujala v hlavním vysílacím čase 38,20 % diváků v CS 15-54 u televizních obrazovek a ovládla tak úterní večer.

Jedna rodina_E.Holubová,Z.Vejvodová, O.Vyskočil, L.Töpfer
Zdroj: TV Nova

Nový rodinný komediální seriál Jedna rodina zaujal 28,06 % diváků u televizních obrazovek v CS 15-54 a stal se v ní nejsledovanějším pořadem po 20. hodině večerní. Na seriál přinášející osudy tří rodin se při jeho úspěšném startu dívalo 953 000 diváků širší věkové skupiny 4+.

Osudy pěti dospěláků a pěti dětí byly svedeny dohromady tak trochu náhodou. Jejich fungování závisí na precizním harmonogramu a spolehlivosti všech členů. Vypadne-li jeden, celé společenství se rozpadne. Členové těchto tří domácností se tak dost často ocitnou ve vtipných a nečekaných situací, které s sebou nese střídavá péče. Někdy však ta situace může být i pěkně napjatá jako v prvním díle Autosedačka. U mámy je chyba chybou. Když ji ale udělá macecha, je to zločin a řeší ho celá střídavka.

Nova opět dokázala, že umí divákům neustále přinášet nové, kvalitní a úspěšné seriály. Jedna rodina nabízí svěží a vtipný pohled na rodinný žánr. Díky skvělému hereckému obsazení si diváci hned v úvodu oblíbili postavy seriálu. Máme radost z divácké přízně a věříme, že si nenechají ujít i další díly, které přinesou spoustu neotřelých zápletek,“ říká programová ředitelka TV Nova Silvie Majeská.

Další díl s názvem Dětský den je k dispozici již nyní na Voyo a 10. ledna ve 20:20 na TV Nova.

Zdroj dat: ATO – Nielsen Admosphere, živě + TS0-3, ke dni: 4. 1. 2023

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .