Nova láká diváky na své HD kanály, pomůže jim s výběrem vhodného operátora

Televize Nova rozeslala svým divákům a registrovaným členům videotéky VOYO upoutávku na své HD kanály. Divákům poskytuje asistenci při hledání a volbě vhodného operátora, který jim nabídne všechny HD stanice skupiny.

nova-spirala-651

K dispozici bezplatná infolinka i podpora přes e-mail

Nova ve své e-mailové kampani přináší divákům odpovědi na základní otázky ohledně HD vysílání a jeho výhod. Divák si může ověřit, zda přijímá vysílání ve vysokém rozlišení. Nova mu prostřednictvím microsite Nova.cz/HD a bezplatné infolinky poskytne asistenci při hledání vhodného HD operátora, u něhož by divák nalezl všechny HD kanály skupiny Nova.

Přímo v rámci své microsite nabízí Nova služby dvou největších operátorů kabelové televize – společností UPC a O2. Kompletní seznam distributorů, kteří nabízí vybrané HD kanály skupiny Nova, bude v nejbližší době doplněn, uvádí web. Pro diváky je k dispozici telefonická linka 800 770 770 a e-mail zákaznické podpory.

Klienti Skylinku přišli o HD kanály Novy, ta doporučuje přechod k jiným operátorům

Satelit S provozovatelem satelitní platformy Skylink se Nova nedohodla na dalších podmínkách spolupráce ohledně distribuce HD kanálů. Navíc, Nova začala doporučovat zájemcům o HD vysílání přechod k jiným operátorům. Šéf platformy Skylink Jaromír Glisník na oplátku řekl, že posílání partnerů ke konkurenci není rozumné. „Jednoho dne se dohodneme a jde nám o to, aby stín, který zůstane za dnešním konfliktem, byl co nejmenší,“ uvedl Glisník v rozhovoru pro web Parabola.cz.

HD kanály Novy ve Skylinku chybí i po necelých dvou měsících

Připomeňme, že skupina Nova ještě začátkem srpna náhle vypnula distribuci svých HD kanálů pro abonenty satelitní služby Skylink. Ve stručné tiskové zprávě doporučila divákům přechod k jiným operátorům nabízejícím HD kvalitu. K nové dohodě se Skylinkem nedošlo ani po necelých dvou měsících. Současná e-mailová kampaň týkající se HD kanálů tak může naznačovat, že Nova v brzké době s návratem svých HD stanic do Skylinku nepočítá.

Satelitní platforma Skylink přitom obsluhuje více než milion domácností. Pokud by tedy její diváci měli zájem o HD kanály nejsledovanější televizní skupiny u nás, budou se muset poohlédnout po jiných alternativách.

Ukázka online kampaně k HD kanálům. Screenshot webu Nova.cz/HD

Ukázka online kampaně k HD kanálům. Screenshot webu Nova.cz/HD

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .