Nova i Prima potvrdily záměr natočit druhé série svých nejpopulárnějších seriálů

Nova včera oznámila, že připravuje druhou sérii veleúspěšného díla Policie Modrava. Prima dnes kontrovala zprávou o zahájení natáčení druhé sezony seriálu Vinaři. Nové díly by se měly ve vysílání objevit už na podzim.

vinari-prvni-klapka-1

Policie Modrava ve fázi příprav, Vinaři se přesouvají do Čech

V případě Novy je projekt zatím jen ve fázi příprav. „Fenomenální sledovanost Policie Modrava mluví za vše. Jsme nadšení, že si seriál diváci oblíbili, rozhodli jsme se proto natočit pokračování,“ říká programová ředitelka skupiny Nova Alex Ruzek. Televize ale v tiskové zprávě neuvedla konkrétní ani rámcové datum uvedení druhé série na obrazovky.

Prima je dál, první klapka druhé série padla včera v severočeském kraji. V nové řadě se do Čech přesunulo nejen natáčení, ale i děj seriálu. Diváci se tak mohou těšit na rozmanitější prostředí. V seriálu se i nadále budou objevovat hlavní hvězdy jako Václav Postránecký, Hynek Čermák, Tomáš Matonoha, Lukáš Langmajer nebo Lucie Benešová a Pavel Nečas.

Prima hodlá v průběhu léta natočit většinu nových dílů tak, aby je stihla uvést už na podzim. „První řada Vinařů měla u diváků velký úspěch, i já osobně jsem patřil k pravidelným divákům a proto jsem rád, že jsme se dohodli na jejich pokračování,“ řekl u příležitosti první klapky Marek Singer, generální ředitel TV Prima.

První klapka seriálu Vinaři – fotogalerie

vinari-prvni-klapka-2

vinari-prvni-klapka-1

vinari-prvni-klapka-3

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .