Nova Gold poprvé míří mimo vlastní tvorbu, převezme blok Smíškové

Televizní blok Smíškové, který bavil ty nejmenší diváky ještě na programu SMÍCHOV – nyní na stanici Nova 2 – se od pondělí 3. dubna přesune na kanál Nova Gold. Jde o první převzaté pořady, které se objeví na Nova Gold. Až doposud se tento kanál pod původním názvem TELKA soustředil na vlastní archivní tvorbu skupiny Nova.

smiskove-651

Nova 2 bude i nadále vysílat druhou reprízu bloku Smíškové ráno v 7:00 vždy dva dny po odvysílání na Nova Gold. Jinak Nova Gold vyčlení pro tento blok tradiční podvečerní čas 18:15. První repríza bude další den dopoledne v 9:15 a zmíněná druhá repríza třetí den (dva dny po prvním odvysílání) v 7:00 na Nova 2.

Program Nova 2 se podvečer místo animovaného bloku soustředí na sitcomy, které jsou důležitou náplní programu, jelikož tento kanál navazuje na původně komediální stanici SMÍCHOV.

Diváci Nova 2 nyní v podvečerním bloku mohou sledovat oblíbené seriály Ženatý se závazky a Mike a Molly. Věříme, že změna odpovídá kompletnímu programovému zaměření jednotlivých kanálů a že se změnou budou spokojení,“ řekla Alex Ruzek, ředitelka sekce programu.

V každodenním podvečerním bloku mohou děti sledovat své oblíbené animované seriály Spongebob v kalhotách, Scooby Doo, Monstra vs. Vetřelci a nově i dobrodružství kamarádů Robota a příšerky.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .