Nejsledovanějšími pořady Novy v prime time Policie Modrava a Tvoje tvář má známý hlas

Skupina Nova minulý týden souhrnně programem svých stanic v prime time zaujala přes 41 procent diváků ve věku 15-54 let. Jedná se o podíl na publiku, tedy o diváky, kteří v ten moment sledovali televizi. Mezi nejsledovanější se i tentokrát zařadil seriál Policie Modrava a show Tvoje tvář má známý hlas.

Padla první klapka natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava. Foto: archiv TV Nova

Padla první klapka natáčení druhé řady seriálu Policie Modrava. Foto: archiv TV Nova

Tato epizoda probíhající čtvrté řady show Tvoje tvář má známý hlas se stala nejsledovanější ve 22:14, při vystoupení Jana Kopečného (Toto Cutugno), podíl na sledovanosti v cílové skupině diváků 15-54 v tomto čase přesáhl 50 procent.

Ulice dosáhla na 38,93% share v cílové skupině 15-54 a ve stejné cílové skupině Ordinace v růžové zahradě 2 získala 27,34 % diváků u televizních obrazovek.

Ze všech filmů diváky na TV Nova nejvíce zaujala česká komedie Účastníci zájezdu, na kterou se v neděli v podvečer dívalo necelých 30 procent diváků 15-54 u obrazovek. Animovaný film Madagaskar 2: Útěk do Afriky bodoval u diváků v pátek večer na stanici Nova Cinema s podílem na sledovanosti 12,68 % ve stejné cílové skupině.

Na programu Nova 2 se tradičně nejlépe dařilo sitcomu Dva a půl chlapa, na Nova Action měla nejvíc diváků série Mistři zastavárny.

Zdrojem dat je elektronické měření sledovanosti ATO / Nielsen Admosphere. Data zahrnuji živé vysílání i odloženou sledovanost za tři dny. Data médiím poskytla PR koordinátorka skupiny Nova Jana Ondrejechová.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .