Nejatraktivnější zápasy fotbalové Synot ligy budou exkluzivně na O2 Sport

Ligový fotbal zůstává na obrazovce České televize i v příští sezoně, nicméně nejatraktivnější zápas každého kola přechází na placenou televizi O2 sport. Společnost O2 získala právo první volby na nejbližší tři roky.

o2-grafika-651

Největší taháky domácí soutěže budou placené i na internetu

Nový kanál O2 Sport, který odstartuje promo vysílání se začátkem nové sezony Synot ligy, nabídne exkluzivní obsah i pokud jde o nejvyšší domácí soutěž. Na dnešní tiskové konferenci to potvrdil ředitel připravovaného kanálu O2 Sport Marek Kindernay. Synot liga vyplní nedělní večery a odpoledne nového sportovního programu a divák dostane v základní nabídce k dispozici nejlepší utkání kola. O2 TV bude mít právo první volby v nejbližších třech letech, přičemž nejatraktivnější zápasy a derby si bude muset divák zaplatit.

Kanál O2 Sport bude pro diváky k dispozici už v rámci základní nabídky za necelých 300 korun měsíčně. I diváci, kteří nemají televizní služby od O2 nicméně budou moci uvedené přenosy shlédnout. Veškerá televizní nabídka platformy O2 TV totiž bude nově k dispozici i v aplikaci O2 TV Go a divák bude mít možnost si zaplatit i konkrétní placené utkání Synot ligy, pokud by neměl zájem o měsíční předplatné.

Funkce Mozaika umožní sledování přenosu z konkrétní kamery

Z hlediska funkcionality nabídne kanál O2 Sport několik vymožeností. Už jsme informovali o tom, že v přenosech fotbalové Ligy mistrů si divák bue moci vybrat konkrétní zápas, který chce sledovat. U domácí Synot ligy nicméně O2 nabídne exkluzivně pouze jeden přenos týdně – ten nejatraktivnější. Aby bylo možné funkci Mozaika využít i u těchto přenosů, může divák sledovat zápas z pohledu konkrétní kamery.

O2 Sport bude snímat jednotlivé zápasy minimálně z osmi kamer. Znamená to, že divák bude moci přepínat mezi jednotlivými pohledy kamer. Podobnou službu nabízí například německá pay-tv platforma Sky Deutschland u nejatraktivnějího utkání Bundesligy. V případě O2 Sport bude tedy k dispozici jeden duel Synot ligy týdně v exkluzivním provedení, nicméně divák nebude mít k dispozici všechny přenosy najednou. Pokud by chtěl sledovat i ostatní utkání Synot ligy souběžně, bude muset využít nabídku webu iSport.cz, který jednotlivá utkání nabízí. Diváci ale musí počítat s tím, že televizní duel O2 sport nebude k dispozici bezplatně.

Poznámka: Další informace z dnešní tiskové konference přineseme průběžně v jiných textech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .