MTV Europe odvysílá exkluzivně hodinový sestřih z festivalu elektronické hudby Tomorrowland

Jeden z nejžádanějších hudebních festivalů světa, belgický Tomorrowland zaměřený na elektronickou hudbu uvidí diváci hudební televize MTV Europe v hodinovém sestřihu. Evropská verze MTV odvysílá ukázky z tohoto festivalu vůbec poprvé.

Foto: Tomorrowland.com

Foto: Tomorrowland.com

Nejvýdělečnější hudební festival světa

Letošní festival se výjimečně konal ve dvou termínech, obsadil poslední dva červencové víkendy. Organizátoři prodali přes 400 tisíc vstupenek, přičemž základní cena jednoho vstupu činila 235 euro. Celkově festival vydělal přes 95 milionů euro což z něj činí nejvýdělečnější hudební festival světa.

Tomorrowland patří mezi nejoblíbenější hudební festivaly na světě. Jelikož je kvůli obrovskému zájmu těžké se na něj dostat, jsme rádi, že můžeme nabídnout sestřih z dění českým i slovenským divákům. Právě mezi Čechy ve věku 16 až 24 let je festival notoricky známý a i přes jeho nedostupnost patří mezi nejžádanější události sezóny,“ uvedla Erika Luzsicza, ředitelka společnosti Axocom, která má v ČR a na Slovensku na starosti skupinu televizních stanic MTV.

Dokumentární sestřih v premiéře už tento pátek, v repríze za týden

Hodinový sestřih nabídne nejen to nejlepší ze současné elektronické hudební scény, ale především umožní nahlédnout do samotného dění festivalu, který proslul díky svým pitoreskním kulisám a bohaté produkci srovnatelné s fantaskními výjevy z pohádky o Alence v říši divů. Letošní desátý ročník Tomorrowlandu se konal výjimečně dvakrát, mezi 18. a 20. červencem a rovněž 25. do 27. července.

MTV Europe zařadí hodinový dokument z festivalu celkem dvakrát a to 22. a 29. srpna. Chystaný sestřih se zaměří na zpověď návštěvníků z celého světa a také na rozhovory s vybranými DJs. Chybět nebude ani oscarový skladatel Hans Zimmer, který složil hymnu pro festival. Mezi letošními hvězdami budou k vidění například Above & Beyond, Armin van Buuren, Skrillex, Tiesto či David Guetta a další.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .