Mafra chystá výrazné změny stanice Óčko Gold. Vznikne Óčko Star

Hudební televize Óčko Gold se před několika dny objevila na satelitu. Začátkem října chystá zásadní programové změny. Změní název na Óčko Star, rozšíří hudební zaměření a do vysílání zařadí moderované pořady.

Předěl ve vysílání hudební televize Óčko Gold

Předěl ve vysílání hudební televize Óčko Gold

Óčko Gold už vysílá volně přes satelit na pozici 23,5 st. východně

Program Óčko Gold se v poslední srpnový den konečně objevil i volně na satelitu. Doposud byl dostupný pouze na běžnou anténu (v DVB-T multiplexu 3) a rovněž v nabídkách vybraných kabelových operátorů.

Nyní přichází čas i na výraznější programové změny. Ty se projeví od 1. října. Tou nejviditelnější změnou bude úprava názvu z Óčko Gold na Óčko STAR. S tím souvisí i rozšíření hudebního zaměření. Doposud vysílala stanice Óčko Gold největší hity minulosti. Nově by měla rozšířit svůj playlist na největší hity vůbec. Alespoň tak programové změny popsal ředitel stanice Štěpán Wolde v rozhovoru pro web Digitální rádio.

To znamená, ne osmdesátá a devadesátá léta, ale i současnost u velkých hitových interpretů. Chceme tím zasáhnout střední věkovou skupinu, která chce stále dostávat servis hudební televize. (…) Jde nám o to, abychom na televizní obrazovce nabídli skupině klíčové pro televizní sledovanost aktuální obsah, který chce. Nejsou to jen osmdesátá a devadesátá léta, ale i milénium a hity současnosti,“ uvedl Wolde.

Ve vysílání vlajkové stanice Óčko se výraznější změny nechystají. Rovněž kanál Óčko Expres by měl pokračovat ve své současné podobě.

Óčko Gold se momentálně zaměřuje na "zlaté hity". Pod značkou Óčko Star hodlá hrát "nejlepší hity vůbec". Screenshot z vysílání Óčko Gold

Óčko Gold se momentálně zaměřuje na „zlaté hity“. Pod značkou Óčko Star hodlá hrát „nejlepší hity vůbec“. Screenshot z vysílání Óčko Gold

Autor článku:

Komentáře (3)

  1. Adam Wolf

    Proč?? Co pak GOLD není dostatečně „anglické“? že se to bude jmenovat STAR??
    Kdyby raději změnili ten hnus design titulku skladeb. Jen mimoň mohl dát bílý text na žlutý pozadí… To se tak blbě čte, že to by chtělo změnu jako první…..

    1. Harry

      Souhlas. Grafika vsech kanalu Ocka, zvlaste Ocko GOLD je hruza. Ani nemohu uverit, ze to pro ne delalo graficke studio. Ale nedivim se, kdyz si vzpomenu, s jakym logem vyrukovala Prima pred nejakymi 12 lety. Pamatujes jeste na tu hruzu?

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .