Letní pauza MasterChef

MasterChef Česko i další dlouhodobě natáčené seriály na televizi Nova si dávají letní pauzu. Vysílání kuchařské show se přeruší po epizodě 10. června. Nové díly odstartují opět na konci léta. 

1
Zdroj: Televize Nova

„Máme radost, že diváci si z MasterChef Česko udělali oblíbenou tradici. Potvrzuje to nejen aktivita sociálních medií a na webu, ale především televizní sledovanost, která v cílové skupině 15−54 let tvoří share 36,57 % a v CS 4+ přesahuje jeden milion diváků. Abychom fanoušky přes léto neochudili o oblíbenou show, připravili jsme pro ně speciální online obsah,“ říká programová ředitelka TV Nova Alex Ruzek.

Letošní léto bude patřit finalistům a porotcům, za kterými bude každý týden vyrážet tým Nova Plus a přinese divákům letní recepty, tipy a rady. Diváci se mohou těšit na zahradní party, grilování, burger speciál nebo vegetariánské vaření. V létě je možné zhlédnout odvysílané díly letošního roku a z minulého na Nova Plus nebo Voyo.

Po letní pauze přinese MasterChef Česko novinky: záchranářskou výzvu, nebo třeba propůjčení restaurace Jana Punčocháře soutěžícím.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .