Kvalifikace na EURO 2016 odstartovala, skupina SportTV odvysílá všechny zápasy včetně naší reprezentace

Stanice Sport1 a Sport2 HD mají exkluzivní práva na vysílání celé kvalifikace s výjimkou českého a slovenského týmu. Většinu utkání odvysílají živě, naše zápasy uvedou ze záznamu. Český tým bude živě pouze na ČT sport.

fotbal-nohy-651

Nový hrací systém, na EURO postoupí až 24 týmů

Pro letošní kvalifikaci si UEFA připravila kompletně nový hrací systém. Zatímco v minulých ročnících byly hracími dny převážně úterý a pátek, nově budou fotbalovým fanouškům naservírovány tzv. týdny fotbalu. Fotbalový nadšenec tak může sledovat dva až čtyři zápasy denně až šest dní v kuse, což přináší divákovi možnost sledovat více zápasů než v minulých ročnících. Vysílací časy budou vždy v 18:00 a 20:45.

Nový kvalifikační cyklus je pro řadu týmů možností oplatit soupeřům zklamání buď z poslední kvalifikace, nebo z  nedávného mistrovství světa v Brazílii. Pošramocenou reputaci musejí napravovat Španělé, Angličané, Italové ale také Portugalci. Opět se můžeme těšit na velké hvězdy, jako jsou držitel Zlatého míče pro nejlepšího fotbalistu planety Cristiano Ronaldo. Své umění opět ukážou Zlatan Ibrahimovič, Robin Van Persie, Wayne Rooney nebo třeba Gareth Bale.

Skupina Sport TV odvysílá přes sto zápasů v průběhu jednoho roku

Sport1 a Sport2 HD chystají vysílat všechny zápasy, tedy více jak 100 utkání rozložených do celého roku. Nadšenci kopané dostanou naservírované zápasy na obou programech a je už na nich, který zápas pro ně bude atraktivnější. Výjimku tvoří zápasy české a slovenské reprezentace, které budou vysílány ze záznamu. Živě si je diváci mohou naladit na ČT sport, nebo na Slovensku na RTVS.

Jsme rádi, že můžeme našemu sportovnímu divákovi dopřát takovou podívanou a to v dlouhodobém horizontu. Krom toho pro něj připravujeme i detailní zpravodajství, soutěže a informace ze zákulisí,“ řekl country manager provozovatele stanic Sport1 a Sport2 Evžen Chlanda.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Aleš Václavík

    Ještěže to bude i na ČT sport. Nerad bych se dožil toho, aby měl Sport 1 exkluzivitu na naši reprezentaci. To už tu kdysi bylo a nepřineslo to nic. Sport 1 tehdy zkrachoval tak snad se z toho poučili. Reprezentace prostě patří na ČT, bez diskuze.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,