Katka Říhová z Evropy 2 nastupuje na Novu. Bude ve Snídani i večer v počasí

Od úterý 2. května přináší Nova v rámci svého ranního vysílání několik novinek. Novou posilou je Katka Říhová z Evropy 2, v televizi bude uvádět počasí. Ve Snídani s Novou zajistí komunikaci s diváky přes sociální sítě.

Kolektiv pořadu Snídaně s Novou v novém multifunkčním studiu, archivní foto: TV Nova

Kolektiv pořadu Snídaně s Novou v novém multifunkčním studiu, archivní foto: TV Nova

Vedoucí publicistiky televize Nova Michal Kratochvíl avizuje posílení obsahu v rámci ranního živého vysílání.

Snídaně s Novou poskytne daleko více informací, než doposud. Nabídneme například jedinečný přehled dopravní situace v ČR, kde v reálném čase ukážeme aktuální zpoždění na těch nejvytíženějších českých trasách. Po celé republice máme rozmístěno na 100 kamer, jsme tak schopni nabídnout divákům živá videa z celé republiky. Větší důraz také budeme klást na aktuální zpravodajství,“ říká k obsahové změně Kratochvíl.

Každodenní informace o počasí zajišťuje od 2. května nová moderátorka Katka Říhová. Kromě Snídaně s Novou bude moderovat i relace Počasí vysílané v rámci Televizních novin. V současné době pracuje už šestým rokem na Evropě 2.

Sféra médií mě lákala už od malička. Nicméně, kdyby mi někdo před rokem řekl, že budu uvádět Počasí na Nově, asi bych mu nevěřila. Je to pro mě velká výzva,“ říká Katka Říhová.

Moderátoři Počasí se budou nově věnovat nejen samotné předpovědi, ale také aktuálnímu dění ve světě internetu a komunikaci prostřednictvím sociálních sítí.

Katka Říhová na Nově. Foto: archiv TV Nova

Katka Říhová na Nově. Foto: archiv TV Nova

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .