Kanál O2 TV Tenis připravuje exkluzivní pokrytí US Open

Po diváckém úspěchu v minulém roce se i na letošní US Open výrazně zaměří digitální televize O2 TV, která pokračuje v úspěšné spolupráci s Eurosportem.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Eurosport přinese duely především z hlavního kurtu, O2 TV se zaměří na české hráče

Speciální kanál O2 TV Tenis přinese možnost sledovat zápasy českých tenistů a tenistech a extra přenosy ze závěrečného grandslamu sezony. Prestižní US Open startuje na legendárních dvorcích ve Flushing Meadows již v pondělí 28. srpna.

Stanice Eurosport 1 a Eurosport 2 nabídnou divákům tradičně tenisové duely především z hlavního kurtu. Kanál O2 TV Tenis se pak zaměří na další souboje na ostatních dvorcích.

Plánujeme vysílat většinu zápasů českých hráčů od prvního kola, které by fanoušek normálně neměl možnost vidět. Samozřejmě ve značné míře uplatníme multidimenzi, kdy můžeme přenášet živě až pět souběžně hraných duelů,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel O2 TV Sport.

Model s českou stopou vysílanou na O2 TV bude platit až do osmifinále. Pak stanice O2 TV Tenis odvysílá tři zápasy ze čtvrtfinále, dvě semifinále a souběžně s Eurosportem rovněž finále grandslamového turnaje.

Upoutávka na US Open 2017

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .