Kanál O2 TV Hokej měl odstartovat letos, nakonec se objeví až v příští sezoně

Televizní služba O2 TV plánovala letos rozšířit své portfolio o nový exkluzivní kanál O2 TV Hokej. Práva ke všem zápasům Tipsport ligy sice ještě v sezoně 2017/2018 vlastní Česká televize. Zástupci O2 však plánovali program v této sezoně naplnit jinými soutěžemi.

Vizuál připravovaného kanálu O2 TV Hokej

Vizuál připravovaného kanálu O2 TV Hokej

Nyní se zdá, že celý projekt se zřejmě posune a kanál O2 TV Hokej skutečně odstartuje až v sezoně 2018/2019. V té době totiž začne plynout exkluzivní pětiletý kontrakt mezi O2 a vybranými kluby Tipsport ligy.

O2 se od příští hokejové sezony zaměří na domácí zápasy týmů HC Sparta Praha a Bílí Tigři Liberec. Tyto zápasy bude vysílat exkluzivně a využije k tomu i multidimenzi. Jednání probíhají i s dalšími kluby, nicméně potvrzené jsou zatím tyto dva kontrakty.

PR specialista O2 David Solnař očekává, že nabídka přenosů by mohla být bohatší. „Spolupráce je vyjednaná s hokejovou Spartou a Libercem, ale jednání probíhají i s dalšími subjekty. Chtěli bychom vysílat ještě více zápasů z celé ligy, ideálně mít exkluzivní vysílací dny přesně jako ve fotbale,“ uvedl David Solnař pro RadioTV.cz.

Další plány týkající se hokejových přenosů by měla O2 TV oznámit ještě letos v průběhu podzimu.

Vizuál připravovaného kanálu O2 TV Hokej

Vizuál připravovaného kanálu O2 TV Hokej

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .