Kabelový operátor UPC zpřístupnil pro své klienty videotéku HBO GO v ostré verzi

Společnost UPC spouští službu HBO GO, která bude dostupná pro zákazníky s digitální službou HBO. Abonenti dostanou možnost sledovat pořady z videotéky HBO až na čtyřech různých zařízeních.

Úvodní obrazovka videotéky HBO GO

Úvodní obrazovka videotéky HBO GO

Možnost živého streamu vysílání HBO a přístup k původní produkci

HBO GO umožňuje přístup do videotéky HBO, kde diváci najdou až patnáct set hodin obsahu. Jedná se o aktuálně uváděné filmy na HBO a dalších programech, ale i o významnou část vlastní tvorby HBO včetně nyní velmi populárního seriálu Hra o trůny nebo trilogie Hořící keř.

Chápeme, že se u našich zákazníků mění požadavky na způsob sledování pořadů a proto jim chceme nabízet naše programy na více zařízeních a v čase, který si sami zvolí. HBO GO je první příklad takového přístupu a chceme v tomto trendu pokračovat i v budoucnu,“ řekl Jason King, viceprezident pro marketing a prodej UPC.

Jsme rádi, že můžeme zpřístupnit HBO GO pro zákazníky UPC. Navíc, díky tomu, že součástí služby bude i živé vysílání kanálu HBO, budou mít uživatelé HBO GO svůj oblíbený program, kdykoliv a kdekoliv se budou nacházet. Reagujeme tímto na změny návyků uživatelů a na jejich měnící se potřeby,“ dodal Ivan Ševčík, country manažer HBO pro Českou republiku.

Sledování omezeno na dvě zařízení současně

Kromě knihovny pořadů  HBO GO umožňujei živé přehrávání (streaming) programu HBO. Zákazník může službu HBO GO využívat na čtyřech typech zařízení – osobním počítači, Smart TV, tabletu a mobilním telefonu, přičemž vybrané pořady lze sledovat zároveň na dvou zařízeních.

Ke službě je možné se přihlásit na stránkách www.hbogo.cz. Zákazníci musí mít vytvořenou registraci v sekci Moje UPC na adrese my.upc.cz.

Autor článku:

Komentáře (2)

  1. Adam Wolf

    No… pro všechny zákazníky s aktivní digitální televizí… to rozhodně NENÍ :-) Ted jsem se jako zákazník s aktivní digitální televize zaregistroval a….. koukání je zapovězeno, protože – nemám aktivní předplatné kanálu HBO :-) Takže by to chtělo -nemást- čtenáře a spíše se údaje ověřit ;-)

    1. juko

      Máte pravdu, už jsem to opravil. Takhle to UPC komunikovala v tiskové zprávě. Pokud mluví o všech svých zákaznících s aktivní digitální televizí, tak jsem předpokládal, že opravdu všem dala nějakou dobu na vyzkoušenou… tedy i těm, kdo si nepředplácí HBO… nicméně můj předpoklad byl mylný, díky za upozornění :-)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,