Jak se staví sen po norsku

Severský lifestylový pořad bude možné sledovat od konce května na Prima ZOOM. Norský Designér a jeho tým přestavují staré norské domy na domy snů.  Drsná příroda, nádherná krajina a tradiční venkovský životní styl, to vše nabídne pořad  „Jak se staví sen“ v norském provedení na Prima ZOOM.

NDS1
Zdroj: Prima ZOOM

Nový pořad zachycuje velkolepou přírodní scenérii Norska, jeho tradice, historii, a především oddanost místních obyvatel. Během prázdnin se Norové vrhají do hor a na souostroví, aby si mohli odpočinout a vrátit se ke kořenům tradičního života ve skandinávských chatách. Během 20. století jich bylo právě v Norsku postaveno více než 400 000, mnohé bez tekoucí vody nebo elektřiny. Nyní velká část z nich chátrá a potřebuje renovaci. Interiérový designer Halvor Bakke a jeho tým tesařů cestují po Norsku a restaurují letité chaty ukryté na dechberoucích místech.

Norské domy snů se staly nejsledovanější místní televizní produkcí (na kanále TV3 Viasat Norway), navíc s nejvyšším nárůstem lineární sledovanosti v TV během čtyř dosud uvedených sérií, což z pořadu udělalo obrovský hit nejen v Norsku.

Norské domy snů I od 31.5 (6 dílů každou neděli večer a reprízy ve středu od 17.00).

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .