Jak se staví sen à la Norsko pokračuje druhou sérií

Nejúspěšnější severský lifestylový pořad se vrací na obrazovky Prima ZOOM. Do čela party lehce obměněných designérů a řemeslníků se opět postavil sympatický designér Halvor Bakke. Seriál s další řadou přidává i pár dílů navrch – „Jak se staví sen“ v norském provedení na Prima ZOOM můžete sledovat od 9. srpna.

535731_Eventyrlig_oppussing_ses_4_gruppebilde__foto_TV3_Vegard_Breie-Carusell
Zdroj: Prima FTV – Norské domů snů II

Přichází druhá série norské verze pořadu Jak se staví sen à la chata, která je ve Skandinávii nesmírně populární. Norský originální název seriálu – Eventyrlig Oppusssing – se dá přeložit jako dobrodružné zlepšení domova. Diváci se mohou vydat do severské divočiny a poznat nejen tamní krásu přírody, ale i zajímavé tipy, jak vylepšit třeba i vlastní chalupu.


 

Od 9. 8. ve 20.55 – Norské domy snů II

(8 dílů každou neděli večer a reprízy ve středu od 16:45)


Norské domy snů se staly jedním z nejsledovanějších pořadů v Norsku, navíc s každou další novou sérií sledovanost vždy ještě rostla. Tento typ pořadů o proměnách bydlení boduje rovněž u českých diváků.

535727_ses_4_epi_6
Zdroj: Prima FTV – Norské domy snů II

V nejúspěšnějším norském lifestylového pořadu se na vlastní oči přesvědčíte, že mít dům znamená mít hrad. Aspoň pokud jde o majitele norských domů snů. Sympatický tým designérů a řemeslníků se s láskyplnou péčí pouští do přestavby starých usedlostí na domy, které jsou nejen krásné, ale i důmyslně funkční.  Sledujte další fascinující rekonstrukce na pozadí divoké severské přírody v atmosféře tradičního venkovského života na Prima ZOOM.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .