Iveta Bartošová večer v televizi, po jejím tragickém úmrtí mění program ČT 1 i Nova

tv-ilustrace-651

V souvislosti s tragickým úmrtím legendární zpěvačky Ivety Bartošové si tuto osobnost připomenou v mimořádných reprízách na Česká televize i Nova. ČT uvede díl z cyklu Po stopách hvězd, Nova zařadí speciální Prásk.

Česká televize dnes připomene tvorbu a osobnost Ivety Bartošové. Na svém prvním programu odvysílá v devět hodin večer jeden díl životopisného cyklu Po stopách hvězd, věnovaný právě Ivetě Bartošové. Původně programové oddělení zvažovalo i reprízu pořadu Karla Šípa Všechnopárty z roku 2008, nicméně mluvčí televize Alžběta Plívová před několika minutami rozeslala médiím informaci, že televize odvysílá pouze zmíněný dokument Po stopách hvězd.

Nicméně Nova dnes uvede Prásk! Speciál: Iveta Bartošová, který diváci uvidí mimořádně dnes po seriálu Ordinace v růžové zahradě 2. Čtyřicetiminutový speciál zmapuje zpěvaččinu kariéru a její život, v živých vstupech promluví její přátelé a známí. Moderace se ujme Kristina Kloubková. Původně plánovaný magazín Víkend uvidí diváci ve stejném čase v úterý 6. května.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .