HBO promuje seriálový thriller MAMON, nabízí ochutnávku své videotéky pro všechny zdarma

Prémiový filmový kanál HBO nabídne v neděli premiéru svého šestidílného seriálového thrilleru MAMON. V rámci proma k novému produktu nabízí ochutnávku HBO GO pro diváky zdarma, po předchozí registraci.

hbo-logo-651

Seriál MAMON má v rámci webu HBO.cz svůj vlastní microsite. Šestidílný thriller má na této placené televizi premiéru už v neděli 25. října. Ve stejný den se v rámci videotéky HBO GO objeví dvě epizody najednou a každou následující neděli přibude další. Uživatelé HBO GO tak budou oproti běžným divákům o týden napřed.

Na stránce www.hbo.cz/mamon naleznete kromě informací o seriálu i odkaz na interaktivní online hru, díky které se divák ještě více zapojí do příběhu hlavního hrdiny – Petra Vlčka, investigativního novináře, který se zabývá kauzou kolem významného státního podniku.

Po jednoduché registraci na této stránce získá divák i přístup k speciální nabídce na HBO GO, kde budou kromě seriálu Mamon přístupné první epizody populárních seriálů jako Hra o trůny, True Blood – Pravá krev nebo Sopránovi, celé řady seriálů z domácí i americké originální produkce HBO – napínavý Temný případ nebo komediální Girls.

Postupně budou přibývat i první dvě řady Terapie s Karlem Rodenem, 11 Českými lvy oceněná minisérie Hořící keř nebo doposud divácky nejúspěšnější seriál z produkce HBO, Až po uši režiséra Jana Hřebejka.

MAMON – Trailer

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: , ,