freeSAT nabídne AXN na měsíc zdarma i těm, kdo si ho nepředplácí

Zákazníci platformy freeSAT si od 24. srpna do 23. září budou mít k dispozici promo vysílání televize AXN. Program bude v tomto období k dispozici zdarma všem klientům tohoto satelitního operátora. Během čtyř týdnů bezplatného vysílání se diváci budou moci zapojit také do on-line soutěže na Facebooku.

satelit-parabola-651

freeSAT využije pro soutěž svůj Facebook profil

Soutěž poběží na FB stránce české pobočky freeSAT (stránka freeSATtvCZ), kde stačí správně odpovědět na týdenní soutěžní otázku ohledně vysílaných premiér, a zapojit se tak do soutěže o tři výhry: sluchátka a bezdrátový reproduktor od firmy Sony a hrnek s logem AXN pro první místo, další dva výherci obdrží sluchátka Sony a hrnek s logem AXN.

Správné odpovědi lze jednoduše vkládat přímo na freeSAT facebookovou stránku, kde budou ze správných odpovědí vylosováni výherci.

Mediální zastoupení freeSATu avizuje několik seriálových premiér na AXN v době měsíčního promo vysílání. Na obrazovky se vrátí například policejní pes. V sérii Rex Special Unit, která se bude vysílat od 24. srpna, bude svým kolegům pomáhat řešit další kriminální případy a jistě tak opět okouzlí diváky všech generací.

AXN slibuje několik seriálových premiér

Trochu tajemna přinese do obývacích pokojů všech fanoušků krimi druhá řada seriálu Tajnosti a lži (Secrets and Lies). Diváci se tak od 22. srpna budou moci ponořit do temného příběhu mladého bohatého muže, jehož žena byla zavražděna.

Série Myšlenky zločince (Criminal Minds) je mezi milovníky kriminálních seriálů již zavedeným jménem. Jedenáctá řada opět přivede na obrazovky elitní tým analytiků FBI, kteří svou pozornost upřou spíše na samotné zločince než na zločiny, aby tak vyřešili všechny případy.

Pro ty, kteří upřednostňují spíše jednorázovou podívanou, přináší AXN film Sherlock: Přízračná nevěsta (The Abominable Bride)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .