Food Network s neplaceným vysíláním ve freeSATu

Satelitní služba freeSAT přináší v červnu 14 dní neplaceného vysílání kulinářské stanice Food Network. Všichni klienti operátora bez ohledu na zvolený balíček budou mít k dispozici program této stanice. Akce se týká i klientů s nejnižším programovým balíčkem freeSAT Start.

Tým pořadu Elitní sousta - Bite club na Food Network

Tým pořadu Elitní sousta – Bite club na Food Network

Programové tipy Food Network v období neplaceného vysílání

Stanice Food Network tudíž vysílá v režimu free to view a mohou ji sledovat všichni, kdo mají k dispozici aktivní přístupovou kartu freeSAT pro Českou republiku a Slovensko.

Vždy v úterý se diváci můžou těšit na pořad Elitní sousta (Bite Club). Známý televizní kuchař a moderátor Tyler Florence si do něj pozval ty nejtalentovanější šéfkuchaře z New Yorku a nechal je spolu soutěžit v kuchyni restaurace, ve které předtím nikdy nevařili. Dva z nich vždy vaří a další tři je hodnotí. Bite Club lze sledovat každé úterý od 19:50.

Jelikož jsou kuchařské soutěže stále populárnější, Food Network přináší na obrazovky další program tohoto typu – Velkou soutěž pojízdných restaurací (The Great Food TruckRace). Devátá série se tentokrát bude odehrávat na Divokém Západě. Sedm týmů pojízdných restaurací společně zamíří za největším dobrodružstvím, které kdy zažily. Jako skuteční průkopníci se učí pracovat s přísadami z celého světa a musí překonat spoustu výzev, které otestují jejich kulinářské schopnosti. Tato show se vysílá vždy v pondělí od 19:50 na Food Network.

Diváci se satelitními přijímači freeSAT najdou Food Network na pozici 53. Pokud máte vlastní přijímač, doporučujeme ruční ladění se zadáním těchto parametrů: frekvence 12265 V, norma: DVB-S, symbol rate 28000.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .