Dokumentární kanál Prima ZOOM přichází s prvou větší kampaní od svého spuštění

Tematický kanál Prima ZOOM přichází s novou vizuální kampaní, ve které využívá tři přední české osobnosti. Jedná se o první velkou kampaň nejmladšího programu, který provozuje společnost FTV Prima.

prima-zoom-lenka-klicperova-detail-651

Tři osobnosti propagují různé tematické bloky

První tváří kampaně je profesor a kardiochirurg Jan Pirk, druhou ředitel Zoo Praha Miroslav Bobek a třetí je novinářka, fotografka a šéfredaktorka časopisu Lidé a Země – Lenka Klicperová. Každý propaguje „svůj“ tematický blok – Zázraky vědy a techniky, Fascinující příroda a Cestovatelé a dobrodruzi.

Jedná se o první velkou kampaň kanálu Prima ZOOM od jeho spuštění v roce 2013. Její koncept jsme postavili na předních českých osobnostech z oblasti vědy, přírody a cestování, které korespondují s obsahem programu. Kampaň se primárně zaměřuje na obecnou propagaci pondělních, středečních či nedělních tematických bloků, sekundárně na premiéry konkrétních dokumentů,“ upřesňuje Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima.

Kampaň Prima ZOOM poběží od poloviny října do konce roku ve všech afinitních médiích – jak v tištěných médiích, tak na internetu, v rádiu či na prémiových outdoorových plochách po celé České republice. V rámci televizní kampaně se objeví čtyři druhy spotů – tři jsou postavené na osobnostech a jeden tvoří kompilát.

Ukázka nové kampaně Prima ZOOM

prima-zoom-jan-pirk

prima-zoom-miroslav-bobek

prima-zoom-lenka-klicperova

Vizuály poskytla společnost FTV Prima.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .