Dnešní Show Jana Krause: herečka, sportovní moderátor a playmate

V dnešním dílu Show Jana Krause se představí herečka Michaela Kuklová, moderátor Vojtěch Bernatský a playmate Karolína Huvarová. Premiéru nového dílu Show Jana Krause uvidí diváci dnes, ve středu 30. září ve 21.35 na Primě.

_AKF03015
Zdroj: TV Prima – Show Jana Krause a herečka Michaela Kuklová

Prvním hostem dnešního večera bude populární herečka Michaela Kuklová, která se v nedávné době potýkala se závažným nádorovým onemocněním v prsní žláze, kvůli čemuž podstoupila oboustrannou mastektomii. „I když to bylo zhruba po čtyřech letech, co jsem to v sobě měla, přišla jsem na zákrok včas,“ říká nestárnoucí představitelka princezen o své nemoci, kterou se nyní podařilo úspěšně zažehnat. „Teď už se cítím jako za starých časů, i když jsem v rámci léčby procházela různými nelehkými obdobími, která mě zaskočila.“ Prý jí pomáhá i to, že pravidelně a velice intenzivně cvičí a že má báječný partnerský vztah.

Dalším hostem, který si přijde s Janem Krausem popovídat a kterému mluvení naopak očividně žádné potíže nečiní, bude moderátor sportovních zpráv Vojtěch Bernatský. Ten si hned v úvodu svému hostiteli postěžuje, jak složité někdy je vyslovovat jména sportovců a nesplést se. „Tak například na fotbalovém mistrovství světa v roce 2004 proti sobě hrál tým Koreji a Japonska a já dodnes, nevím proč, dokážu vyjmenovat celou sestavu jedenáctky. Dokonce mě manželka občas v noci vzbudí a zkouší, jestli to dám i o půlnoci,“ , popisuje a vzápětí plynule vyjmenuje všech jedenáct hráčů plus přidává jméno jejich holandského trenéra.

_AKF03443
Zdroj: TV Prima – Show Jana Krause a hosté

Trojici hostů doplní půvabná Karolína Huvarová, která se věnuje tzv. bikiny fitness a působí jako osobní a kondiční trenérka zámořských hokejistů. V říjnu se navíc stala playmate kultovního pánského časopisu Playboy.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .