DIGI TV se proměnila na Telly a nabídne CNN Prima News

Z DIGI TV se od 1. dubna 2020 stala Telly, vlastník zůstává, ale nabídka se rozšiřuje. Televizní operátor změnil webové stránky, prostředí set-top boxů i programovou nabídku. Vyzkoušet ji mohou noví zákazníci na měsíc zdarma. Nabídne také novou zpravodajskou platformu CNN Prima News, která startuje v neděli 3. května.

Pozitivni-provedeni-znacky-obrazovka-1600x900
Zdroj: Telly

Od 1. dubna začala Telly vysílat dětský televizní kanál Lala TV a je připravena rozšířit programovou nabídku o novou zpravodajskou a publicistickou platformu CNN Prima News (stanice začne vysílat v neděli 3.5.) a další novinky budou následovat. CNN Prima News se v HD rozlišení objeví v nabídce internetové i satelitní Telly. Celkově mohou zákazníci vybírat celkem ze tří základních balíčků pro internetovou i satelitní televizi.

Naši stávající zákazníci mají na výběr. Pokud se rozhodnou pro novou nabídku Telly, mohou na ni přejít. Samozřejmě s tím, že získají možnost sledovat kompletní nabídku Telly v prvních třech měsících za cenu zvoleného balíčku. Ti, kteří jsou se svojí aktuální nabídkou spokojeni, u ní můžou zůstat,“ říká Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb Telly, a upřesňuje: „Zákazníkům, kteří se rozhodnou ponechat si svůj balíček, zůstane stávající nabídka za stejných podmínek i po skončení vázanosti jejich smluv.“

Změna brandu završila pět let inovací, které vedle k tvorbě uživatelsky modernějšího prostředí.„Přechod na novou značku jsme naplánovali tak, aby byl pro naše zákazníky co nejkomfortnější. Věříme, že si na Telly brzy zvyknou a budou i nadále spokojeni s našimi službami, které plánujeme stále rozvíjet. Pokud se přece jen vyskytne nějaká potíž, najdou naši zákazníci návod, jak postupovat, na stránkách telly.cz, kde najdou v případě potřeby též kontakt na naši zákaznickou linku,“ doplňuje Iveta Šlapalová.

 

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .