Dětské pásmo Animáček na TV Barrandov definitivně končí rukou Vladimíra Železného

vladimir-zelezny-651

Na začátku března zruší televize Barrandov dětské večerní pásmo Animáček. Místo toho nasazuje turecký seriál Velkolepé století přímo do vysílacího času označovaného jako access prime time, tedy náběh na hlavní vysílací čas.

Úspěšný blok Animáček zbořilo už předchozí programové vedení Barrandova, konkurenční televize Smíchov tohoto kroku využila k zavedení pásma Smíškové denně v podvečer. Generální ředitel TV Barrandov Vladimír Železný odůvodňuje tento krok snahou vytvořit lepší tok sledovanosti a postupně zvyšovat počet diváků před začátkem večerního programu. Do této koncepce se dětský blok Animáček nehodí.

Věříme, že Velkolepé století bude úspěšné v tomto čase,“ uvedl Vladimír Železný ve svém pravidelném kontaktním pořadu Volejte Železnému. Seriál bude konkurovat zejména Událostem České televize a Televizním novinám na Nově. I proto nelze čekat zázraky v grafech sledovanosti. Pokud by se mu v tomto čase nedařilo, je zřejmé, že bude brzy vyměněn. Experiment v podobě tureckého seriálu denně v podvečer vyzkouší televize Barrandov od března.

Autor článku:

Komentáře (2)

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .