Co přinese nový večerní kanál C8?

Výběr pořadů z osmi různých tematických stanic skupiny Chellomedia slibuje nový večerní kanál C8. Konkrétně v květnu láká diváky na pět titulů. Vysílat však bude jen čtyři hodiny denně, od osmi do půlnoci.

Ukázka ze seriálu Baskeťáci, foto: Chellomedia

Ukázka ze seriálu Baskeťáci, foto: Chellomedia

Zástupci stanice rozeslali médiím pět titulů, které by si diváci neměli nechat ujít. Jedním z nich je animovaný seriál Baskeťáci o pouličních hráčích. Dalším animovaným dílem je dobrodružný seriál Huntik. Z další produkce se objeví například kulinářská soutěž Labužníkem každý den nebo seriál Austrálii Skrz Naksrz. Dalším titulem má být druhá série cyklu Masná mise o „nejzasloužilejším pojídači masa v televizi“.

Nová stanice C8 má být náhradní výplní vysílacího času, kde dříve působil program Animax. Podobně jako v případě Animaxu bude i nová značka vysílat pouze ve večerních hodinách. Nenabídne pouze animovanou tvorbu, ale různé žánry, které přinesou průřez tvorby osmi tematických kanálů skupiny Chello. Z tohoto pohledu by měl divák dostat poměrně slušnou porci pořadů. Ve skutečnosti půjde pouze o čtyři hodiny denně. C8 má být večerním televizním kanálem a odmlčí se vždy o půlnoci.

Ukázka seriálu Huntik

Ukázka seriálu Huntik

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .