Jaké programy mohu sledovat přes satelit?

Satelitní vysílání přináší výraznou přidanou hodnotu pro diváka, a to i v případě, že preferuje neplacený příjem. Díky širokému pokrytí Evropy a prakticky univerzální dostupnosti můžete přijímat stovky volně vysílajících stanic především ze západní Evropy a arabských zemí.

Ilustrační foto Shutterstock.com

Ilustrační foto Shutterstock.com

Kolem satelitního vysílání koluje řada mýtů

O satelitní televizi koluje mezi diváky celá řada neúplných a často smyšlených informací. Pro řadu lidí satelit představuje technologický problém, obávají se náročného ovládání satelitního přijímače, vysoké pořizovací ceny i poplatků za sledování satelitní televize. Zvlášť starší diváci proto na satelit dopředu zanevřou, než by se nechali seznámit s jeho výhodami.

Na výběr máte desítky nekódovaných německých programů, desítky zpravodajských stanic z různých částí světa a jako bonus jsou k dispozici dokonce i sportovní přenosy a sportovní kanály, za které nemusíte platit.

Dobrou zprávou je, že tyto volně vysílající programy můžete přijímat i s nejlevnějšími satelitními set top boxy. Na satelitu vysílají i desítky stanic ve vysokém rozlišení, které nejsou k dispozici na běžnou anténu. Z výše uvedeného tedy plyne, že díky satelitu můžete sledovat mnoho zajímavých televizních stanic ve špičkové obrazové kvalitě a to úplně zdarma.

Pokud navíc uvažujete o placené nabídce satelitní televize, otevírají se vám takřka neomezené možnosti. Díky placené satelitní televizi můžete sledovat další stovky atraktivních programů.

Výhody a nevýhody satelitní televize

Hlavní výhodou satelitního příjmu je široká nabídka programů včetně množství zajímavých programů dostupných úplně zdarma. V této části vás seznámíme s největšími výhodami a připomeneme i nejvíce skloňované nevýhody satelitního příjmu.

....
Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .