Chcete přehrát zdarma seriál Ordinace v růžové zahradě? Podívejte se

Seriál Ordinace v růžové zahradě 2 je nejsledovanějším seriálem současnosti, každý díl sleduje v průměru více než 1,8 milionu diváků. Sledovat jej můžete i vy, dokonce zdarma, na vašem PC, tabletu nebo mobilu.

Zlata Adamovská v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, foto: TV Nova

Zlata Adamovská v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, foto: TV Nova

Dana Morávková, Petr Rychlý, Zlata Adamovská nebo Bára Štěpánová

Pokračování desáté sezony s sebou přinese další zvraty v osudech kamenických obyvatel. Zdena a David Suchých se budou muset poprat s manželskou krizí a Hanák bude dál propadat alkoholu. Najde se někdo, kdo mu pomůže? Čestmír Mázl zjistil, co je Melisa zač a s pomocí Jakuba a Jany se bude snažit vyváznout z jejích spárů.

Běla bude řešit dilema. Rozhodne se odjet do Španělska nebo se postarat o děti zesnulé Marie? Na premiérové díly se diváci mohou těšit každé úterý a čtvrtek od 20.20.

Fotogalerie k seriálu Ordinace v růžové zahradě

Jak můžete sledovat zdarma online seriál Ordinace v růžové zahradě 2?

Dlouholetý seriál televize Nova Ordinace v růžové zahradě 2 je k dispozici bezplatně v archivu služby Nova Plus (klikněte pro zobrazeni), kde ale můžete shlédnout pouze epizody odvysílané v posledních 14 dnech. Ostatní epizody seriálu jsou k dispozici v rámci placené videotéky Voyo.cz (klikněte zde – nutná registrace), kde můžete vidět i ještě neodvysílané díly.

Autor článku: