Cartoon Network uvádí nový seriál Craig od Potoka

Dětský kanál Cartoon Network pokračuje v přidávání nových animovaných seriálů vlastní tvorby. Dalším dílem v češtině, které má premiéru, je třicetidílný seriál Craig od Potoka. Cartoon Network jej uvede dnes odpoledne.

Nový seriál Craig of the creel (Craig od potoka) na Cartoon Network

Nový seriál Craig of the Creek (Craig od Potoka) na Cartoon Network

Třicetidílný seriál vypráví příběh Craiga a jeho přátel JP a Kelsey při jejich cestách v příměstské přírodě pojmenované jako Potok. Jedná se o dětmi vymyšlenou zemi plnou dalších dětských kmenů, bunkrů a nejrůznějších klikatých cestiček, po kterých se mohou pohybovat na kole.

Každá z 30 epizod sleduje příběhy těchto tří hlavních hrdinů, jak se vydávají do neprobádaných koutů zátoky a setkávají se s dalšími dětskými „obyvateli“ potoka.

Cartoon Network uvede první dva díly s českým dabingem dnes od 16:25. Zároveň od prvního dílu reprízuje i letošní premiéru kočičky Unikitty.

Server RadioTV.cz vám v předešlých měsících přinesl rozhovory s tvůrci seriálu Unikitty i tvůrcem seriálu Jablko a Cibule. Na rozhovor jsme oslovili i kreativní producenty nové série Craig od Potoka. Jejich pohled na animovanou tvorbu přineseme v nejbližších dnech.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .