Blíží se premiéra seriálu Všechny moje lásky na TV Prima

Veronika Žilková jako Marie Svobodová v seriálu Všechny moje lásky. Foto - TV Prima / Jan Přibylský

Veronika Žilková jako Marie Svobodová v seriálu Všechny moje lásky. Foto – TV Prima / Jan Přibylský

Nový seriál s Veronikou Žilkovou Všechny moje lásky se objeví ve vysílání už tuto neděli 25. ledna. Jde o pokračování bohaté seriálové nadílky, kterou TV Prima ohlásila pro probíhající sezonu.

V nedělním programovém okně uváděla Prima svůj podzimní seriál Vinaři, kteří patřil k nejúspěšnějším titulům a našel si stabilní milionové publikum i vedle novácké Kriminálky Anděl a ustál i konkurenci populárních českých filmů na Nova Cinema.

Dva nové seriály přímo proti sobě?

Ani nový seriál Všechny moje lásky to ale nebude mít jednoduché. Nova v průběhu nejbližších týdnů nasadí svůj nový titul Policie Modrava, kterým chce přímo konkurovat novince od komerční dvojky. V případě Kriminálky Anděl a Vinařů si sice oba tituly našly své stabilní publikum, nicméně v inzertně slabší jarní sezoně by se uvedení obou nových seriálů přímo proti sobě nemuselo vyplatit.

Hlavní roli v seriálu Všechny moje lásky ztvární herečka Veronika Žilková. Původně Prima do této role obsadila Dagmar Havlovou, kterou i promovala, nicméně k definitivní dohodě nakonec nedošlo.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .