Arena sport už vysílá, ale doména zobrazuje web televize Central

Sportovní kanál Arena sport je od 1. prosince dostupný divákům. Provozovatel ale nezajistil jednoznačný přechod pod nový název. Logo kanálu bylo sice ve vysílání nahrazeno, ale na internetu zatím nová značka není viditelná.

Sportovní televize. Ilustrační foto - fotobanka Shutterstock

Sportovní televize. Ilustrační foto – fotobanka Shutterstock

Nový název, nový provozovatel

Kanál Arena sport přitom provozuje nová společnost, jež stojí i za programem nitranské regionální televize Central. Fakticky jediné, co se ve vysílání bývalých kanálů Slovak Sport změnilo, je logo stanice. V zákulisí se pak toho změnilo mnohem víc. Zadluženou provozní společnost nahradila nová, která bude pokračovat ve vysílání pod novou značkou Arena sport.

Paradoxní je, že na doméně Slovaksport.tv je i nadále k dispozici web stanice Slovak sport bez jakékoliv zmínky o ukončení vysílání. Není k dispozici ani přímý link nebo přesměrování na novou doménu Arenasport.sk nebo Arenasport.cz. Ještě podivuhodnější je fakt, že nový web zatím vůbec není v provozu. Na doméně Arenasport.sk je k dispozici informace o neexistujícím hostingu, na české doméně Arenasport.cz je k vidění web televize Central.

Dokonalý zmatek vytváří obsah na nadnárodní doméně Arenasport.tv, kde se zobrazuje web balkánské mutace Arena sportu. Přitom samotný Slovak Sport v minulosti prioritně využíval právě domény s koncovkou .tv místo tradičních koncovek .cz. nebo .sk.

Různý obsah na doménách patřících značkám Slovak Sport a Arena sport

Screenshot webu Slovak sport dne 1.12. kolem 13:00

Screenshot webu Slovak sport dne 1.12. kolem 13:00

Screenshot webu na doméně Arenasport.cz dne 1.12. kolem 13:00

Screenshot webu na doméně Arenasport.cz dne 1.12. kolem 13:00

Neexistující hosting na doméně Arenasport.sk dne 1.12. kolem 13:00

Neexistující hosting na doméně Arenasport.sk dne 1.12. kolem 13:00

Autor článku:

Komentáře (2)

    1. juko

      Nabíhá i z adresy http://arenasport.cz/. Jsem ale velice překvapen, že provozovatel zřejmě nemá k dispozici doménu Arenasport.sk.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .