AMC uvede nový seriál NOS4A2 podle stejnojmenného bestselleru

Letošní seriálové léto na českých a slovenských obrazovkách odstartují dva seriály z dílny stanice AMC. Kromě tradičního pokračování Fear the Walking Dead by největším lákadlem měl být nový seriál NOS4A2 s premiérou v pondělí 3. června, ve 22:00. Oba seriály nabídne stanice s českým dabingem.

Logo seriálu NOS4A2

Logo seriálu NOS4A2

Přemůže Vic McQueenová zvráceného Charlieho Manxe ze seriálu NOS4A2?

Příběh NOS4A2, vycházející ze stejnojmenného beselleru Joa Hilla, sleduje mladou hrdinku Vic McQueenovou (Ashleigh Cummings), která zjistí, že má nadpřirozenou schopnost sledovat vše, co se kdy ztratilo. Tato vlastnost je darem i prokletím, jelikož ji postaví do střetu s nesmrtelným Charliem Manxem (Zachary Quinto).

Manx je nesmrtelná bytost, která se živí dušemi dětí, které unáší do své zvrácené, ledem zamrzlé vánoční vesničky zvané Christmasland. V té pak uvízlí nešťastníci den co den prožívají Štědrý den a neštěstí a smutek mají zapovězeny. Stydlivá až asociální Vic bude muset vynaložit veškerou odvahu, smysl pro humor i nezdolnost pokud chce ztracené duše zachránit z Manxových spárů. Bude však mít co dělat, aby se jeho obětí nestala i ona sama.

Základní údaje seriálu NOS4A2

Seriál NOS4A2 je produkován Studii AMC ve spolupráci se společností Tornate Television. Výkonnými producenty série jsou již zmíněný Joe Hill, Jami O’Brien (Fear The Walking Dead, Hell On Wheels), který zároveň zastane pozici showrunnera a viceprezidentka Tornate Television Lauren Corraová.

Další herecké obsazení: Olafur Darri Olafsson (Lady Dynamite) v roli Binga Partridge, Virginia Kullová (The Looming Tower) jako Linda McQueenová, Ebon Moss-Bachrach (The Punisher) v roli Chrise McQueena and Jahkara Smithová (youtuberka Sailor J) v roli Maggie Leighové.

Prezentační plakát k seriálu NOS4A2

Prezentační plakát k seriálu NOS4A2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .