Aleš Cibulka je na roztrhání, je hlasem TV Barrandov a bude mít dva pořady

barrandov_purpuraTelevize Barrandov se rozhodla svou nejvýraznější osobnost vytěžit na maximum. Aleš Cibulka, který se stal známým díky působení na veřejnoprávní obrazovce, bude mít novou talkshow právě na Barrandově. Tam už nyní uvádí odpolední soutěž Česká tajenka a je i programovým hlasatelem Barrandova společně s další bývalou tváří Kavčích hor Marii Retkovou.

Nový programový ředitel TV Barrandov Petr Lesák (mimochodem rovněž bývalý hlasatel České televize) chystá pro Aleše Cibulku novou roli. Počínaje 30. březnem bude mít každou sobotu v hlavním vysílacím čase talkshow Sejdeme se na Cibulce, v programu uváděná jako „zábavné setkání Aleše Cibulky a známých osobností, kteří se nebojí jeho nečekaných otázek“.

Název Sejdeme se na Cibulce ale není příliš originální, i když vychází z příjmení populárního moderátora. Televize Prima family totiž v rámci jarního schématu nasadila do svého programu talkshow Bolka Polívky, kterou nazvala Polívka na víně. Podobnost nebo inspirace je v tomto případě jasná…

Kromě této show bude i nadále uvádět denní soutěž Česká tajenka, kterou Barrandov vysílá ve všední dny odpoledne. Mimo to se Aleš Cibulka stal jedním ze dvou programových hlasů Barrandova společně s Marii Retkovou. V programových vstupech ale nebude na obrazovce vidět, bude pouze slyšet. Programový ředitel Petr Lesák tak nejvíc sází právě na tuto osobnost. Aleš Cibulka bude každou sobotu společně s Janem Rosákem hlavním bodem programu. Po jeho talkshow totiž následuje stále oblíbený Barrandovský Videostop, který vychází z notoricky známého formátu, jež v dávných dobách vysílala právě Česká, potažmo ještě Československá televize.

barrandov-cibulka-retkova-800-1

barrandov-cibulka-retkova-800-2Za fotografie děkujeme televizi Barrandov.

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .