Už dnes Hudební ceny Óčka, budou i na Kiss

purum_ockoUž dnes, ve čtvrtek 2. prosince, se udílí PURUM Hudební ceny Óčka 2010. Anketu odvysílají kromě televize Óčko také rádia Kiss.

Koncert spojený s udílením PURUM Hudebních cen Óčka 2010 se koná dnes – ve čtvrtek 2. prosince od 19:00, akce je pořádána v Incheba Aréně Praha. Na pódiu se objeví Ewa Farna, Miro Šmajda, Tři sestry, Xindl X, Wohnout, Michal Hrůza a řada dalších. Osmý ročník moderují tváře televize Óčko – Diana Kobzanová a Petr Vágner.

PSALI JSME: Óčko ke konci roku servíruje koncerty

PURUM Hudební ceny Óčka 2010 odvysílá samozřejmě stanice Óčko ve 20:00.  Přímý přenos nasadí mimořádně do svého programu také Kiss Rádia, zhlédnout jej mohou samozřejmě též návštěvníci webu www.ocko.tv. Stejně jako minulý ročník, tak i letos bude přímý přenos vysílán v širokoúhlém formátu 16:9. V příštím roce plánuje stanice přejít na tento formát u vlastních pořadů, klipy v tomto formátu nasadí později.

Autor článku:

Komentáře (1)

  1. xsc

    Vysílání 16:9 činilo Óčku docela potíže, hlavně v reklamních blocích, kde bylo třeba přepnout zpět na 4:3. Zjevně to bylo děláno ručně, takže když odbavení zaspalo, odvysílalo se pár reklam „superširokoúhle“, přenos pak zase začal skupinou hubeňourů :-) Navíc při každém přepnutí poměru došlo k rozpadu obrazu. V dnešní době bych takové problémy opravdu nečekal.

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .