TV Prima chystá soutěž na principu Her bez hranic

arena_naroduKdysi populární soutěž Hry bez hranic se má v jisté obměně vrátit na tuzemské obrazovky. TV Prima ve svém vysílání totiž láká diváky na formát Aréna národů.

Televize Prima spustila casting na nový soutěžní formát „Aréna národů„, upoutávky se objevily ve vysílání, registrační formulář najdou zájemci na webu www.iprima.cz. Nový pořad má podle slov TV Prima být „sportovně zábavný plný legrace a adrenalinu“. Formát kombinuje prvky Her bez hranic, Takeshiho hrad nebo Wipeout (Drtivá porážka).

DOPORUČUJEME: Legenda jménem Hry bez hranic se vrátila, jen na čas

Formulář se zájemců ptá například na to, zda bude mít účastník volno v době od 23. května do 9. června, na nejtrapnější zážitek, čeho se bojí a na zkušenosti s adrenalinovými disciplínami. Bližší podrobnosti nejsou zatím známy, castingy se budou konat v Praze, Brně a Ostravě. Samotné natáčení proběhne v Paříži.

K TÉMATU: Soutěž WipeOut natočila ruská společnost

Adrenalinovou soutěž má v záloze rovněž TV Nova, formát Wipeout se natáčel loni v Argentině. Mezinárodního vydání se účastnila TV Nova se slovenskou Markízkou, zatímco například polská televize již záznam odvysílala, TV Nova zatím soutěž nenasadila a není jasné, kdy tomu tak bude. Česko-slovenský tým skončil jako poslední.

arena_narodu_velke

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .