Ta3 má nového šéfa – Michala Gučíka

gucik_ta3Slovenská zpravodajská stanice Ta3 má od středečního odpoledne nového ředitele, stal se jím herec a podnikatel Michal Gučík.

Herec a majitel reklamní agentury Michal Gučík (na obrázku, zdroj: www.medialne.sk) byl ve středu 29. prosince jmenován do pozice generálního ředitele Ta3 s platností od 1. ledna. „Nástup Michala Gučíka na pozici generálního ředitele Ta3 vnímáme jako přínos pro televizi, zejména vzhledem k jeho dlouholetému působení a zkušenostem z mediální oblasti,“ cituje tiskovou zprávu server Mediálne.sk. Michal Gučík vedl v minulosti reklamní agenturu Roko.

K TÉMATU: Šéfkou Markízy bude skutečně Ťapáková

Dosavadní generální ředitel Matej Ribanský naopak předchází do televize Markíza, kde se od 1. ledna stane ředitelem Centra reklamy TV Markíza, stávající šéf reklamy Martin Hauptvogel odchází po vzájemné dohodě. Matej Ribanský má podle komerční jedničky „přinést do týmu dynamiku a inspirativní řešení, čímž přispěje k posilnění pozice TV Markíza na slovenském trhu„. Ještě minulý týden však ředitel Ribanský přechod ke konkurenci odmítal. V TV Markíza  nebude žádným nováčkem, před rokem 2006 působil právě na pozici ředitele reklamy, v minulosti zastával pozici výkonného ředitele TV Joj a pracoval rovněž v hudební televizi Musiq1.

Z ARCHIVU: TA3 má nového generálního ředitele (leden 2009)

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .