Speciál o vládní krizi na ČT24

ct24_specialZpravodajská ČT24 dnes celý den vysílá speciál týkající se vládní krize související s obviněním o úplatkářství Víta Bárty.

Celodenní speciál ČT24 k aktuální politické situace odstartoval ve 13:00 a potrvá až do 19:00. Moderátorkou speciálu je Daniela Drtinová, mimo jiné moderátorka relace Události, komentáře. Hosty ve studiu jsou například Martina Lustigová, analytička Událostí, komentářů, a Jindřich Šídlo z Hospodářských novin. Tématem celodenního vysílání je krize ve vládní koalici, kterou vyvolalo obvinění Víta Bárty, ministra dopravy za Věci veřejné, z údajného poskytování úplatků.

ČT24 získala v prvním čtvrtletí 2011 denně v průměru 1,633 milionu diváků. „K vyššímu diváckému zájmu i letos přispěly zejména speciály ČT24. Hned v úvodu roku to byl velký globální interaktivní projekt Planeta Země 2011. Mezi nejsledovanější události v dalších měsících patřilo zemětřesení a jaderná katastrofa v Japonsku, zásah vojenského komanda v ČT, komentovaný přenos z volby nového vedení ČSSD a operace v Libyi. Novinkou bylo vysílání dvou paralelních speciálů během víkendu 18.-19. března,“ uvedla ČT v tiskové zprávě.

banner_ct24_vladnikrize2

Autor článku:

Napsat komentář

Pro přidání komentáře musíte .
Štítky: ,